Wygraj swój biznes

Najwięcej o biznesie uczymy się od kobiet, które podjęły się tego wyzwania na polskim rynku. Często zaczynające od niczego, otoczone pesymizmem i czarnowidztwem. Od kobiet które nie śpiąc po nocach analizowały, wahały się, rozważały. Zadając sobie w kółko pytanie: „Czy się uda”? A jednak odniosły sukces i wiedzą, że zawdzięczają go podejmowaniu odpowiednich decyzji, uczeniu się na błędach i wyciąganiu wniosków na przyszłość!
*
Podczas spotkania LKS w lutym dwie fantastyczne kobiety Monika Synoradzka (Speed Up Venture Capital Group i Magda Kowalska (CoWalski Aleja Inspiracji) opowiedzą nam o start upach, z czym się wiążą. Jak postawić pierwsze kroki i jakich błędów uniknąć. Jak sie wspierać i jak współpracować.
*
Prowadzące
Monika Synoradzka
Jako Head of communication and corporate relationship w SpeedUp Venture Capital Group – wiądącej grupie funduszy inwestycyjnych w Polsce odpowiada za całość działań związanych z relacjami z mediami, współpracą z strategicznymi firmami, instytucjami i organizacjami z rynku nowych technologii oraz administracją publiczną.
Pomaga firmom planować komunikację, nawiązywać relacje z mediami i partnerami biznesowymi.

Magda Kowalska
Współzałożycielka CoWalski – Aleja Inspiracji. Przestrzeni do pracy na Sołaczu. CoWalski to nie tylko coworking – biurko do wynajęcia we wspólnej przestrzeni biurowej. To nowoczesny warsztat pracy, miejsce spotkań dla ludzi, którzy potrzebują przestrzeni by rozwijać swój własny biznes i życiowe pasje. Pomysł na własną działalność zrodził się z potrzeby – “wyjścia Mamy z domu”.
Z wykształcenia socjolog. Aktywna w środowisku poznańskiej społeczności start-up’owej organizującej m.in. wydarzenia takie jak Poznań Startup, Startup Weekend Poznań oraz Poznań Offline Party.

Swoją niezwykłą historią podzieli się z nami Sylwia Sarnowska. Opowie nam o tym, jak „Matka Siedząca w Domu z Dziećmi” :) może zostać piekarzem? Przepis teściowej, wiele nieudanych prób i dom w mące to podwaliny Piekarnia Sarnowska. Dowiesz się,jak domowe pieczenie przekuć w sukces i satysfakcję! <3

Spotykamy się 2.02.2017 (czwartek) o godz. 18.00 w Restauracji The Time, przy ulicy Młyńskiej 12 w Poznaniu!

KOSZT SPOTKANIA: 98,40 PLN
(80,00 netto* + VAT 23%= 98,40)
„Liga Kobiet Sukcesu” Bogielczyk, Nowaczyk sp.j.
ul. Langiewicza 4/5
61-502 Poznań
Bank Millenium 65116022020000000301720268
Tytuł przelewu: Imie, nazwisko 2.02.17 Poznań

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Bogielczyk i Patrycja Nowaczyk