Już 6 kwietnia – gry psychologiczne w biznesie!

Serdecznie zapraszamy na kwietniowe spotkanie Liga Kobiet Sukcesu w Poznaniu, gdzie warsztaty „Życie to gra” poprowadzi Kinga Mann z MANN Learning Solutions.
*
GRY PSYCHOLOGICZNE odnoszą się do nieświadomych wzorców w relacjach z ludźmi, również w życiu zawodowym. Gry psychologiczne prowadzą do wielu negatywnych konsekwencji. Są min. przyczynami konfliktów z przełożonym, współpracownikami; zwolnieniami, skutkują brakiem awansu. Powoduję one również, że przezywamy określonych, ulubione emocje, jak np. poczucie krzywdy czy winy. Hamują nasz rozwój, nie pozwalają rozwijać potencjału.
Gry są nieświadome a uświadomienie sobie w jakie gry najczęściej gramy daje możliwość przerwania zaklętego kręgu i znajdowania bardziej konstruktywnych sposobów na uzyskanie zaspokojenia swoich potrzeb.
W trakcie warsztatu będziecie mogły sprawdzić jaką role w grach w życiu zawodowym najczęściej przyjmujecie, jaka jest dynamika Waszej gry, jak zwykle się kończy i dlaczego gramy :). Kinga powie też jak przerywać gry :)
*
Prowadząca Kinga Mann – to konsultant HR, coach, trener, wykładowca akademicki. Jest doktorantką na wydziale Psychologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Absolwentką podyplomowych studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania firmą oraz studium trenerskiego. Certyfikowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła „The Art and Science of coaching” w Erickson Institute we Wszechnicy Uniwersytetu Jagielońskiego akredytowany przez ICF.
*
Spotkanie rozpoczniemy randką biznesową – Speed Business Dating, dlatego koniecznie weźcie ze sobą wizytówki. :)
*
Liczba miejsc ograniczona.
Nie zwlekaj! Już dziś rezerwuj miejsce, dokonując wpłaty na poniższy numer konta:
KOSZT SPOTKANIA: 98,40 PLN
(80,00 netto* + VAT 23%= 98,40)
Patrycja Nowaczyk
Ul. Łabędzia 16
62-002 Złotniki
70 1160 2202 0000 0002 6746 0554
Tytuł przelewu: Imie, nazwisko 6.04.17 Poznań
W cenie biletu przewidziana przerwa kawowa napoje i Catering

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT:
po dokonaniu wpłaty, dane do faktury prześlij na adres
p.nowaczyk@ligakobietsukcesu.com