Poczuj radość z seksu z Joanną Keszka!

Już 11 maja w Restauracji The Time na ul. Młyńskiej 12, w kobiecym gronie podyskutujemy o kobiecej seksualności! Przekonacie się, jaki to zabawny i inspirujący temat.
Nieważne czy jesteś singielką, czy w stałym związku. Umiejętność zadbania o siebie i swoje radosne życie erotyczne dodaje pewności, wiary w siebie i pozytywnej energii. Poprawia jakość relacji z partnerami.

Prowadząca spotkanie: Joanna Keszka
JOANNA KESZKA: Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka, autorka książki „Grzeczna to już była, czyli kobiecy przewodnik po seksie”, redaktorka naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet”, prowadzi w Warszawie butik LoveStore.Barbarella.pl – „Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par”. Joanna wspiera kobiety w pozwalaniu sobie na więcej, w seksie i w życiu. Promuje kobiecą perspektywę na seks wypowiadając się dla mediów m.in.: TVN, TVP, Polsat, Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 1,Wprost, Newsweek, Przekrój, Twój Styl, WysokieObcasy, Gazeta.pl, WP.pl.

W czasie spotkania podpowiem wam, jak zatroszczyć się o swoje ciało i swoje potrzeby: nie tylko dla faceta, przede wszystkim dla samej siebie. Popatrzymy na seksualność z kobiecego punktu widzenia. Będę was zachęcać do zaprzyjaźniania się ze swoim ciałem i do rozmów na tematy związane z seksualnością, bo wszystko to, co dotyczy naszych sfer intymnych zasługuje na troskę i uwagę. Opowiem jak ważne dla zdrowia i przyjemności każdej kobiety jest duma i radość z tego kim jesteśmy i jak wyglądamy. Będę was zachęcać do odkrywania jak różnorodne, zabawne i radosne mogą być zmysłowe doświadczenia, kiedy pozwolimy sobie na zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością. Przedstawię propozycje gier i scenariuszy erotycznych. Oprowadzę was po krainie gadżetów erotycznych, które stoją po stronie kobiet i przyznają nam prawo do przyjemności. Będzie konkretnie, na luzie i bez szowinistycznej paplaniny, że kobieta powinna to czy tamto. Ja przedstawiam możliwości, wybór należy do ciebie. / Joanna Keszka

Radość z seksu, czyli o zaprzyjaźnianiu się z kobiecą seksualnością. Zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością ma niewiele wspólnego z akrobacjami w łóżku, za to bardzo dużo z przekonaniem, że zasługuję w życiu na rzeczy dobre i na dobre traktowanie. Będzie dużo o pozbywaniu się złych przekonań na temat seksu, które nas ograniczają w sypialni, o rozpoznawaniu swoich autentycznych pragnień, o scenariuszach i zabawach erotycznych, oraz o komunikowaniu się z partnerem w łóżku…Bo zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem!

I Jak zaprzyjaźniać się z kobiecą seksualnością. Odkryjemy, czego kobieta może chcieć w łóżku, po to, żeby każda z nas potrafiła powiedzieć, jak chce, żeby wyglądało jej życie seksualne i mogła bardziej cieszyć się swoimi zmysłowymi doświadczeniami.

II Seksowna czy seksualna? Czyli o kobiecym prawie do przyjemności. Będziemy rozpoznawać negatywne przekazy na temat kobiecej seksualności, mity i uprzedzenia, które ograniczają naszą spontaniczność i przyjemność z seksu. Pora się ich raz na zawsze pozbyć! Opowiem o tym, jak zatroszczyć się o swoje ciało i swoje potrzeby: nie tylko dla faceta, przede wszystkim dla samej siebie.
III Gry i zabawy erotyczne dla początkujących i zaawansowanych. Będę zapoznawać was i zachęcać do eksperymentów i zabaw w łóżku, bo: „Zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem”. Przedstawię gry i zabawy erotyczne, które wprowadzają atmosferę flirtu i frywolności do sypialni.

IV Wszystko o mięśniach Kegla, czyli zdrowie i przyjemność dla kobiet w
każdym wieku. Regularne ćwiczenia mięśni dna miednicy pomagają kobietom czuć się komfortowo w swoim ciele i cieszyć się seksem do późnego wieku. Będzie też o kulkach dopochwowych, które ułatwiają i uprzyjemniają fitness mięśni Kegla.

V Przegląd zabawek erotycznych, czyli podstawowa wiedza nawet dla nieśmiałych kobiet. Oprowadzę po krainie zabawek erotycznych dla kobiet: opowiem wam, jak działają i co można z nimi zrobić solo i w parze. Przedstawię światowe przeboje wśród zabawek dla dorosłych dziewczynek. Konsultacje i porady w wyborze erotycznego gadżetu – na miejscu pod hasłem: „take it easy”.

Liczba miejsc ograniczona.
Nie zwlekaj! Już dziś rezerwuj miejsce, dokonując wpłaty na poniższy numer konta:
KOSZT SPOTKANIA: 98,40 PLN
(80,00 netto* + VAT 23%= 98,40)
Patrycja Nowaczyk
Ul. Łabędzia 16
62-002 Złotniki
70 1160 2202 0000 0002 6746 0554
Tytuł przelewu: Imie, nazwisko 11.05.17 Poznań
W cenie biletu przewidziana przerwa kawowa, napoje i pyszny catering.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT:
po dokonaniu wpłaty, dane do faktury prześlij na adres
p.nowaczyk@ligakobietsukcesu.com